Universitat Rovira i Virgili

CAT   ESP   ENG  

Delegats Graus

GEEIiA

Juan Reyes Rodríguez Seba juanreyes.rodriguez@estudiants.urv.cat 1r
Jordi Garcia Tremosa jordi.garciat@estudiants.urv.cat 2n
Julià Morancho Marzal julia.morancho@estudiants.urv.cat 3r
Claudia Valenzuela Castro claudia.valenzuela@estudiants.urv.cat 4t

GEE

Joaquin Castillo García joaquin.castillo@estudiants.urv.cat 1r
Javier Revuelta López javier.revuelta@estudiants.urv.cat 2n
Ángel Piera García angel.piera@estudiants.urv.cat 3r
Vacant - 4t

Doble grau GEE+GEEIiA

Albert Stefan Radulescu albertstefan.radulescu@estudiants.urv.cat 1r
Delegat de 2n curs al GEEIiA
Delegat de 2n curs al GEE
2n
Delegat de 3r curs al GEEIiA
Delegat de 3r curs al GEE
3r
Delegada de 4t curs al GEEIiA 4t

GEI

Pau Pais Bertomeu pau.pais@estudiants.urv.cat 1r
Lautaro Russo Bertolez lautaro.russo@estudiants.urv.cat 2n
Aurelio Martínez Barceló aurelio.martinez@estudiants.urv.cat 3r
Vacant 4t

Doble Grau GEI+Biotec

Delegat de 1r curs al GEI 1r
Delegat de 2n curs al GEI 2n
Delegat de 2n curs al GEI 3r
Delegat de 3r curs al GEI 4t
Vacant

GTDAWiM

Delegat de 1r curs al GEI 1r
Pau del Rey Cando pau.delrey@estudiants.urv.cat 2n

GESST

Andrea Franco Juncosa andrea.francoj@estudiants.urv.cat 1r
Cristian Rodríguez Córdoba cristian.rodriguezc@estudiants.urv.cat 2n
Nil Munté nil.munte@estudiants.urv.cat 3r
Juan Manuel Canals juanmanuel.canals@estudiants.urv.cat 4t

GEB

Ruth Vázquez Masana
(sot-delegada) Lucía de Pedro
ruth.vazquez@estudiants.urv.cat
lucia.depedro@estudiants.urv.cat
1r
César Suárez Malanda cesar.suarez@estudiants.urv.cat 2n
Biel Enric Arilla Ràfols bielenric.arilla@estudiants.urv.cat 3r

Doble Grau GEB+GESST

Laia Masip Gibert laia.masip@estudiants.urv.cat 1r
Lucía Picazo Selva lucia.picazo@estudiants.urv.cat 2n

(última actualització: novembre de 2019)

Aquest web utilitza cookies pròpies i de tercers per oferir-vos la millor experiència d'usuari.
Si continues navegant, entenem que autoritzeu l'ús d'aquestes cookies. Més informació

D'acord